Inscricións

*Inscricións pechadas dende o xoves 21 de marzo ás 0.00h

DorsalNombreAnoCategoríaClub
1Asheber Díaz Fernández2007Sub14.MA.V.A
2Daniel Villanueva Guede2006Sub14.MA.V.A
3Javier de la Fuente Manzano2006Sub14.MA.V.A
4Mateo Fernández Vázquez2007Sub14.MA.V.A
5Berhanu Rodríguez González2006Sub14.MAtletismo Beade
6Unai Estevez Peréz2007Sub14.MAtletismo Beade
7Yago Fernández García2007Sub14.MAtletismo Beade
8Álvaro Cid Castañeiras2006Sub14.MComesaña SC
9Edgar Méndez Silva2007Sub14.MComesaña SC
10Iker Agulla Sánchez2006Sub14.MComesaña SC
11Javier Acuña García2006Sub14.MComesaña SC
12Jonás Costas Pais2006Sub14.MComesaña SC
13Óscar Costas Álvarez2006Sub14.MComesaña SC
14Xián Gonzalez Rodal2007Sub14.MComesaña SC
15Gabriel Prieto Martínez2007Sub14.MPárroco D Camilo
16Borja Soto Chamorro2007Sub14.MS.A. Val Miñor
17David Pousa Pereira2006Sub14.MS.A. Val Miñor
18Xesús Martínez Rodríguez2007Sub14.MS.A. Val Miñor
19Jose Manuel Rodríguez Pérez1900Nais/Pais.MS.A. Val Miñor
20Eva María González Rodríguez1900Nais/Pais.FS.A. Val Miñor
21Ainhoa Pérez Carracedo2007Sub14.FA.V.A
22Ana Iglesias Assua2006Sub14.FA.V.A
23Andrea Iglesias Mouriño2007Sub14.FA.V.A
24Helena Pereira Vazquez2006Sub14.FA.V.A
25Lola Díaz Fernández2006Sub14.FA.V.A
26Lucía Domínguez Abruñedo2007Sub14.FA.V.A
27Martina Dacosta Jesús2007Sub14.FA.V.A
28Lara Rodriguez Miguez2006Sub14.FAtletismo Beade
29Uxia Franco García2007Sub14.FAtletismo Beade
30Andrea León Sánchez2007Sub14.FComesaña SC
31Aurora Álvarez López2006Sub14.FComesaña SC
32Carmen Oya Gil2006Sub14.FComesaña SC
33Celia Vila Figueroa2007Sub14.FComesaña SC
34Daniela Blanco Gago2007Sub14.FComesaña SC
35Laura Parcero Arcos2006Sub14.FComesaña SC
36Noa Otero Iglesias2007Sub14.FComesaña SC
37Paula Trota Reboredo2007Sub14.FComesaña SC
38Sabela Celada Díaz2007Sub14.FComesaña SC
39Yanira Esperanza Cabello Ferreira2006Sub14.FComesaña SC
40Thalia Carreira Alonso2007Sub14.FPárroco D Camilo
41Dewisa Álvarez Pacheco2007Sub14.FS.A. Val Miñor
42Irene Carrera Álvarez2006Sub14.FS.A. Val Miñor
43Nerea Barros Vidal2006Sub14.FS.A. Val Miñor
44Uxía Vidal Márquez2007Sub14.FS.A. Val Miñor
45Miguel Rouco Acevedo2012Sub8.MS.A. Val Miñor
46Unai Gil González2015Pit3.MS.A. Val Miñor
47Damián Costa Ares2009Sub12.MA.V.A
48Martín Iglesias Caride2008Sub12.MA.V.A
49Alan Blanco Sariev2009Sub12.MCastelao
50Aaron Corzo Rodríguez2009Sub12.MAtletismo Beade
51André Fernández Alonso2008Sub12.MAtletismo Beade
52Brais Failde Vila2008Sub12.MAtletismo Beade
53Daniel Ameneiro Gonzalez2008Sub12.MAtletismo Beade
54Bruno Rodríguez Zavaleta2009Sub12.MAtletismo Escultor Acuña
55Antón Lago Costas2008Sub12.MCanicouva
56Xián Casal Fernandes2008Sub12.MCanicouva
57Ánxo Iglesias Parodi2009Sub12.MComesaña SC
58Iker Médez Silva2009Sub12.MComesaña SC
59Mateo Cid Castañeiras2009Sub12.MComesaña SC
60Nacho Nogueira Docampo2008Sub12.MComesaña SC
61Pedro Martínez González2009Sub12.MComesaña SC
62Raúl Rey Vazquez2009Sub12.MComesaña SC
63Samuel Quintas Valtierra2009Sub12.MEscultor Acuña
64Brais Alonso Vázquez2008Sub12.MMallón
65André Díaz Alonso2008Sub12.MMonterrey
66Diego Brites García2008Sub12.MPárroco D Camilo
67Diego Comesaña Barreiro2009Sub12.MPárroco D Camilo
68Gael Román Collazo2008Sub12.MPárroco D Camilo
69Hugo Magro Castro2009Sub12.MPárroco D Camilo
70Hugo Rial Alonso2008Sub12.MPárroco D Camilo
71Martín Fernández González2009Sub12.MPárroco D Camilo
72Nicolás Estévez Márquez2008Sub12.MPárroco D Camilo
73Yoel González González2009Sub12.MRía de Vigo
74Brais Montes De la Iglesía2010Sub10.MS.A. Val Miñor
75Belén Silva Díaz2012Sub8.FS.A. Val Miñor
76Ikram Pousa Pan2008Sub12.FA.V.A
77Iris Martínez Roque2008Sub12.FA.V.A
78Lidia Iglesias Caride2008Sub12.FA.V.A
79Malena Cao Siero2009Sub12.FA.V.A
80Victoria Pampillón Fernández2009Sub12.FA.V.A
81Antía Estevez Sorribas2009Sub12.FAtletismo Beade
82Daniela Domínguez Velasco2008Sub12.FAtletismo Beade
83Sabela Vazquez Abalde2009Sub12.FAtletismo Beade
84Sofia Alonso Bermedez2008Sub12.FAtletismo Beade
85Zoe Alonso Mendivil2008Sub12.FComesaña SC
86Alicia Carvajal Aguado2008Sub12.FEscultor Acuña
87Inés Barreiro García2008Sub12.FEscultor Acuña
88Adriana Poceiro Fernández2009Sub12.FPárroco D Camilo
89Aldara Rodríguez Leiceaga2008Sub12.FPárroco D Camilo
90Antía Otero Oubiña2009Sub12.FPárroco D Camilo
91Antía Piñeiro Fernández2008Sub12.FPárroco D Camilo
92Candela del Carmen Fernández Barciela2008Sub12.FPárroco D Camilo
93Claudia González Castro2009Sub12.FPárroco D Camilo
94María Rodríguez Menduiña2009Sub12.FPárroco D Camilo
95Sara Figueroa Osorio2008Sub12.FPárroco D Camilo
96Vitoria Bley2009Sub12.FPárroco D Camilo
97Iván Vilaboa Rial2010Sub10.MS.A. Val Miñor
98Xaime Vila Martínez2011Sub10.MS.A. Val Miñor
99Elías Manuel Yousef Moreno2010Sub10.MA.V.A
100Martín de la Fuente Manzano2010Sub10.MA.V.A
101Nicolás Vázquez Páramo2011Sub10.MA.V.A
102Xián Ballesteros del Río2010Sub10.MA.V.A
103Xosé Carlos Pérez Cougil2011Sub10.MA.V.A
104Yonas Pousa Pan2011Sub10.MA.V.A
105Eduardo López Rodríguez2011Sub10.MCastro – San Miguel
106Daniel Curras Ramos2010Sub10.MAtletismo Beade
107Josep Bastos Diz 2011Sub10.MAtletismo Beade
108Mateo Domínguez Velasco2011Sub10.MAtletismo Beade
109Samuel Oliveira Correa2010Sub10.MAtletismo Beade
110Xoel Franco García2010Sub10.MAtletismo Beade
111David Carracedo Arjones2011Sub10.MCanicouva
112Iván Comesaña Iglesias2011Sub10.MCanicouva
113Juan Alfonso Rodriguez2011Sub10.MCanicouva
114Unai Blanco Grande2011Sub10.MCanicouva
115Miguel Martínez González2011Sub10.MComesaña SC
116Xian Franco Caride2010Sub10.MComesaña SC
117Adrián Alonso Pérez2010Sub10.MEscultor Acuña
118Cayetano Costas Cisneros2010Sub10.MEscultor Acuña
119Sergio Rodríguez Rodríguez2011Sub10.MEscultor Acuña
120Norman Martínez Docampo2010Sub10.MMonterrey
121Brais Salgueiro Moure2011Sub10.MMosteiro Bembrive
122Bruno Campos Martínez2011Sub10.MMosteiro Bembrive
123Iker Domínguez Alonso2011Sub10.MMosteiro Bembrive
124Manuel Lomba Baldonedo2011Sub10.MMosteiro Bembrive
125Nicolás Ubeira Rodríguez2011Sub10.MMosteiro Bembrive
126Alejandro Jerez López2011Sub10.MPárroco D Camilo
127Andrés Rodríguez Álvarez2010Sub10.MPárroco D Camilo
128Eloi Bieito Docampo Crespo2011Sub10.MPárroco D Camilo
129Roi Colmenero Tapioles2011Sub10.MPárroco D Camilo
130Carmen Rodríguez Varela2010Sub10.FS.A. Val Miñor
131Bisrat Mein Carballal2010Sub10.MS.A. Val Miñor
132Antía Soto Fernández2010Sub10.FA.V.A
133Gabriela Iglesias Tejedor2010Sub10.FA.V.A
134Catalina López Rodríguez2011Sub10.FCastro – San Miguel
135Érika Blanco Sariev2011Sub10.FCastelao
136Naira Blanco Sariev2011Sub10.FCastelao
137Claudia Fernández Acuña2011Sub10.FAtletismo Beade
138Daniela Acuña Domínguez2011Sub10.FBalaidos
139Alba Beceiro Matilla2011Sub10.FCanicouva
140Alicia Alcántara Mazo2011Sub10.FCanicouva
141Ana Lago Costas2011Sub10.FCanicouva
142Elba Casal Fernandes2010Sub10.FCanicouva
143Gabriela Alonso Veiga2011Sub10.FCanicouva
144Leire Gil Rodríguez2010Sub10.FCanicouva
145Sara Gesto Blanco2010Sub10.FCelta de Vigo
146Lucía Trota Moráis2010Sub10.FComesaña SC
147Zoe Corral Iravedra2011Sub10.FComesaña SC
148Lucía Lages Álvarez2011Sub10.FS.A. Val Miñor
149Lola Cons Souto2011Sub10.FEscultor Acuña
150Begoña Lage Fernández2011Sub10.FIgrexa-Chapela
151Claudia Cánovas Vidal2011Sub10.FPárroco D Camilo
152Inés Caride Costas2011Sub10.FPárroco D Camilo
153Noa El Jahidi Castiñeiras2010Sub10.FPárroco D Camilo
154Noa Paz Gándara2011Sub10.FPárroco D Camilo
155Noa Rodíguez Enríquez2011Sub10.FPárroco D Camilo
156Paula Pena Domínguez2010Sub10.FPárroco D Camilo
157Eire Mateo Domínguez2010Sub10.FS.A. Val Miñor
158Gabriela Bouzada Senra2011Sub10.FS.A. Val Miñor
159Carlos Cao Pérez1990Nais/Pais.MA.V.A
160Francisco Díaz Gómez1990Nais/Pais.MA.V.A
161Francisco Acuña Fernández1972Nais/Pais.MBalaidos
162Cándido Acuña Fernández1971Nais/Pais.MComesaña SC
163Alvaro Farrapeira Alvarez1980Nais/Pais.MPardo Bazán
164José Antonio Alfonso Marquez1966Nais/Pais.MPardo Bazán
165David Caride Casal1978Nais/Pais.MPárroco D Camilo
166Eligio Bastero Peréz1976Nais/Pais.MPárroco D Camilo
167Iván Rodríguez Rubio1980Nais/Pais.MPárroco D Camilo
168Juan Carlos Alonso Ferrares1976Nais/Pais.MPárroco D Camilo
169Manuel Rodríguez Pérez1976Nais/Pais.MPárroco D Camilo
170Rúben Francisco Román Duran1977Nais/Pais.MPárroco D Camilo
171Saúl Paz Rodríguez1976Nais/Pais.MPárroco D Camilo
172Sergio Santos Fernández1975Nais/Pais.MPárroco D Camilo
173Adrián Lages Álvarez2009Sub12.MS.A. Val Miñor
174Pablo Estévez Alonso2009Sub12.MS.A. Val Miñor
175Lorena Páramo1983Nais/Pais.FA.V.A
176Mireia Assua Ruiz1983Nais/Pais.FA.V.A
177Noelia Vázquez Ribera1974Nais/Pais.FA.V.A
178Patricia Iglesias Fernández1974Nais/Pais.FCanicouva
179Ainhoa González Lage1981Nais/Pais.FPardo Bazán
180María Esther Castro Fernández1968Nais/Pais.FPardo Bazán
181Ana María Fernández López1977Nais/Pais.FPárroco D Camilo
182Laura Acuña Fernández1979Nais/Pais.FPárroco D Camilo
183María Isabel Lale Campo1982Nais/Pais.FPárroco D Camilo
184María Lucia Alonso Carreia1980Nais/Pais.FPárroco D Camilo
185María Leiceiaga González1976Nais/Pais.FPárroco D Camilo
186Raquel Miraz Fernández1986Nais/Pais.FPárroco D Camilo
187Rocío Costas Mora1982Nais/Pais.FPárroco D Camilo
188Silvia Mandado Serantes1979Nais/Pais.FPárroco D Camilo
189Sonia María González Pazo1990Nais/Pais.FRía de Vigo
190Noa Rodríguez Solla2008Sub12.FS.A. Val Miñor
191Isis Acea Portabales2008Sub12.FS.A. Val Miñor
192Xoel Da Costa Alvarez2012Sub8.MA Paz Tintureira
193Miguel Castro Costa2012Sub8.MA.V.A
194Oliver Fernández Valverde2012Sub8.MCastelao
195Alexander Peréz Arcay2013Sub8.MAtletismo Beade
196Angel Rodriguez Carballo2013Sub8.MAtletismo Beade
197Daniel Carballo Fernández2012Sub8.MAtletismo Beade
198Erek Peréz Arcay2013Sub8.MAtletismo Beade
199Erik Hermida Crespo2012Sub8.MAtletismo Beade
200Asier Gil Rodríguez2013Sub8.MCanicouva
201Izan Armada Jara2013Sub8.MCanicouva
202Adrián Fernández Pena2013Sub8.MCarrasqueira
203Antón Pazó Pérez2012Sub8.MEscultor Acuña
204Hugo Villar Rellán2012Sub8.MEscultor Acuña
205Manuel Ricart Rodriguez2012Sub8.MEscultor Acuña
206Diego Braque Seoane2013Sub8.MMosteiro Bembrive
207Jaime Cameselle Alonso2013Sub8.MMosteiro Bembrive
208Lucas Zabaleta Verde2012Sub8.MMosteiro Bembrive
209Adrián Rial Alonso2012Sub8.MPárroco D Camilo
210Artai Crego Casal2013Sub8.MPárroco D Camilo
211Eloi Román Collazo2012Sub8.MPárroco D Camilo
212Enrique Comesaña Alonso2013Sub8.MPárroco D Camilo
213José Ángel dos Reis Fernández2013Sub8.MPárroco D Camilo
214Julián Puime Costas2013Sub8.MPárroco D Camilo
215Leo Goberna Alvarez2012Sub8.MPárroco D Camilo
216Lucas Ríos González2013Sub8.MPárroco D Camilo
217Manuel Rodríguez Leiceaga2013Sub8.MPárroco D Camilo
218Marcos Rodríguez Menduiña2012Sub8.MPárroco D Camilo
219Mario Bañon Fernández2012Sub8.MPárroco D Camilo
220Mario Santos Acuña2012Sub8.MPárroco D Camilo
221Xián Alonso Ucha2013Sub8.MPárroco D Camilo
222Arán Laredo Rodríguez2012Sub8.MS Salvador Teis
223Ian Fernández Barreiro2012Sub8.MS Salvador Teis
224Miguel Otero Firmés2013Sub8.MS Salvador Teis
225Xavier Santiago Díaz2012Sub8.MS Salvador Teis
226Alexandra Álvarez Pacheco2009Sub12.FS.A. Val Miñor
227Ruth Celada López2009Sub12.FS.A. Val Miñor
228Lia Rodriguez Rodriguez2013Sub8.FAtletismo Beade
229Yaiza Hermida Fernández2013Sub8.FAtletismo Beade
230Laia Gesto Vila2013Sub8.FCoutada Beade
231Alicia Farrapeira González2013Sub8.FPardo Bazán
232Martina Alfonso Castro2013Sub8.FPardo Bazán
233Lucía Villanueva Fernández2012Sub8.FEscultor Acuña
234África Martínez Docampo2012Sub8.FMonterrey
235Yadira Gómez Borja2013Sub8.FMonterrey
236Ada Paz Gandara2013Sub8.FPárroco D Camilo
237Candela Magro Castro2013Sub8.FPárroco D Camilo
238Claudia Bargiela Troncoso 2012Sub8.FPárroco D Camilo
239Daniela Comesaña Barreiro2013Sub8.FPárroco D Camilo
240Inés González Castro2012Sub8.FPárroco D Camilo
241Sabela Piñeiro Fernández2012Sub8.FPárroco D Camilo
242Sabrina Rodríguez Enríque2013Sub8.FPárroco D Camilo
243Indira Rodríguez Ulloa2012Sub8.FSeis De Nadal
244Julia Senra Fernández2009Sub12.FS.A. Val Miñor
245Uxía Vila Martínez2009Sub12.FS.A. Val Miñor
246Xacobe Da Costa Alvarez2014Pit4.MA Paz Tintureira
247Enzo Ballesteros del Río2014Pit4.MA.V.A
248Aldán Cameselle Martínez2014Pit4.MCastelao
249Victor García Vidal2014Pit4.MCastelao
250Gael Pérez Vila2014Pit4.MApostol Santiago
251Adrian Curras Ramos2014Pit4.MAtletismo Beade
252Antón Fontela Lopéz2014Pit4.MAtletismo Beade
253Diego Gonzalez Fernández2014Pit4.MAtletismo Beade
254Mateo Laiño Camba2014Pit4.MCanicouva
255Mateo Gregores Alonso2014Pit4.MLosada
256Xoel García Domínguez2014Pit4.MMonterrey
257Brais Barreras Pérez2014Pit4.MMosteiro Bembrive
258Daniel Pérez Blanco2014Pit4.MMosteiro Bembrive
259Diego Veleiro Davila2014Pit4.MMosteiro Bembrive
260Teo Miguelez Pedreira2014Pit4.MMosteiro Bembrive
261Xurxo Nimo Lage2014Pit4.MMosteiro Bembrive
262Brais Prieto Lale2014Pit4.MPárroco D Camilo
263Luca Bartomeu González2014Pit4.MPárroco D Camilo
264Teo Fernández González2014Pit4.MPárroco D Camilo
265Xoán Pérez Otero2008Sub12.MS.A. Val Miñor
266Fernando Álvarez Pacheco2008Sub12.MS.A. Val Miñor
267Carla Figueroa Alonso2014Pit4.FA Paz Tintureira
268Xulia Vázquez Páramo2014Pit4.FA.V.A
269Deva Pallás Rodríguez2014Pit4.FApostol Santiago
270Antía Alonso Vázquez2014Pit4.FMallón
271Ainara Iglesias Ribeiro2014Pit4.FMonterrey
272Carla García Domínguez2014Pit4.FMonterrey
273Samira Gómez Borja2014Pit4.FMonterrey
274Xiana Alvarez Feijoo2014Pit4.FMonterrey
275Daniela Estévez Márquez2014Pit4.FPárroco D Camilo
276Eva Caride Costas2014Pit4.FPárroco D Camilo
277Lara Cánovas Vidal2014Pit4.FPárroco D Camilo
278Nerea Alonso Costa2014Pit4.FPárroco D Camilo
279Sienna González Pintos2014Pit4.FPárroco D Camilo
280Silvia Bastero Mandado2014Pit4.FPárroco D Camilo
281Alexandre Atanes Rodríguez2009Sub12.MS.A. Val Miñor
282Lois Atanes Rodríguez2009Sub12.MS.A. Val Miñor
283Kimi Bonilla Valderrama2015Pit3.MCanicouva
284Rober Priegue Fermín2015Pit3.MCanicouva
285Sergio Cons Souto2016Pit3.MEscultor Acuña
286Martín Cerqueira Otero2015Pit3.MJosefa Alonso
287Héctor Seijo Mella2015Pit3.MPárroco D Camilo
288Iago Poceiro Fernández2017Pit3.MPárroco D Camilo
289Lucas Aranda Miraz2015Pit3.MPárroco D Camilo
290Martín Sanromán Costas2015Pit3.MPárroco D Camilo
291Anxo Vila Martínez2017Pit3.MS.A. Val Miñor
292Diego Vila Martínez2017Pit3.MS.A. Val Miñor
293Sergio Gil González2009Sub12.MS.A. Val Miñor
294Mencía Domínguez Alonso2016Pit3.FS Salvador Teis
295Daniela Blanco Grande2015Pit3.FCanicouva
296Aroa Farrapeira González2016Pit3.FPardo Bazán
297Sabela Pazó Pérez2015Pit3.FEscultor Acuña
298Julia Comesaña García2015Pit3.FPárroco D Camilo
299Olivia Román López2015Pit3.FPárroco D Camilo
300Zoe Portas Alonso2015Pit3.FPárroco D Camilo
301Jose Manuel Mein Rodríguez1900Nais/Pais.MS.A. Val Miñor